Як генерувати текст за допомогою штучного інтелекту?

Фото до статті

За останні роки, технології штучного інтелекту зробили значний прорив в області обробки мовленнєвих даних. Сьогодні, завдяки застосуванню нейронних мереж та глибокого навчання, стало можливим генерувати тексти за допомогою штучного інтелекту, який розпізнає контекст та може відтворити стиль, тон та лексику, які відповідають заданому стандарту. Це дає змогу підвищити ефективність та швидкість створення текстів, зменшити ризик помилок та знизити витрати на роботу з контентом. У даній статті ми розглянемо один із засобів генерації тексту за допомогою штучного інтелекту – сервіс Notion.so, а також його можливості та тарифні плани.

Що таке Notion і для чого його використовують?

Notion – це унікальний сервіс, що поєднує в собі можливості зберігання та організації інформації з елементами проектного менеджменту та соціальних мереж. Цей інструмент дозволяє користувачам створювати бази даних, вікі, базу інструкцій для співробітників, список завдань, календарі, блоги та багато іншого. Notion створений для полегшення організації та ведення робочих процесів. Він підходить як для особистого використання, так і для командної роботи. Сервіс є відмінним інструментом для зберігання, організації та обробки інформації.

Як використовувати генерацію тексту у Notion за допомогою штучного інтелекту?

Notion використовує штучний інтелект для генерації тексту з метою полегшення процесу написання різноманітних текстів. Для цього використовується технологія GPT-3 від OpenAI. Щоб використовувати генерацію тексту у Notion, потрібно створити нову сторінку та вибрати опцію “Ask AI to write”. Введіть ключові слова, на основі яких необхідно згенерувати текст, та натисніть кнопку “Створити” (“Create”). Тепер Notion згенерує текст на основі ваших ключових слів. Можливо виникнення неточностей, тому важливо перевірити та відредагувати згенерований текст.

Плани роботи у Ноушн для особистостей і команд, тарифи на Notion AI

Notion AI для генерації текстів за допомогою штучного інтелекту – це платна функція, яка доступна на платформі Notion. Вона коштує $10 на місяць. Якщо ви зареєструвалися на безкоштовну версію сервісу, то вам будуть доступні базові функції. Проте, якщо ви хочете отримати доступ до розширених можливостей Notion, то вам потрібно придбати платний план. Сервіс Notion доступний у трьох планах – Plus, Business та Enterprise.

Перший план Plus

Призначений для індивідуальних користувачів, коштує $8 на місяць і надає вам доступ до корисних функцій:

  • Необмежені блоки для фізичних осіб
  • Сумісний робочий простір Slack, GitHub і інші інтеграції 7-денна історія сторінки
  • Запросити до 10 гостей

Другий план Business

Він призначений для команд, коштує $15 на місяць. Цей план надає вам всі можливості першого плану, а також дозволяє ділитися вашими записами з іншими користувачами та працювати над проектами в режимі співпраці.

Третій план Enterprise

призначений для великих компаній, надає розширені можливості, такі як індивідуальні налаштування безпеки, гнучкі умови співпраці та відповідність стандартам безпеки даних, який можна налаштувати під свої потреби. Він коштує $20 на місяць. Ознайомитись з деталями планів ви можете за посиланням.

Висновок

У цій статті ми розглянули сервіс Ноушн та його можливості щодо використання технології штучного інтелекту при написанні статей та інших текстів. Використання Ноушн може допомогти вам зберегти час та зосередитися на головному – створенні контенту, замість зайнятості технічними деталями форматування та оформлення тексту. Зареєструватись у Ноушн можна безкоштовно, але з обмеженим функціоналом.

Якщо ви плануєте використовувати цей сервіс регулярно та повною мірою, рекомендуємо ознайомитися з платними тарифами та їх можливостями, які забезпечують більше можливостей щодо використання технології штучного інтелекту та інших функцій. Таким чином, Ноушн – це потужний та корисний інструмент для створення та організації контенту, з використанням технології штучного інтелекту та інших інноваційних рішень. Ми рекомендуємо спробувати його та переконатися у всіх його перевагах особисто.

Підпишіться на новини про штучний інтелект!

Ви будете отримувати від нас листи раз на тиждень.
Політика конфіденційності
Поширте цю статтю у соцмережах:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху