Як зареєструватись та поспілкуватись з чат-ботом Bing AI?

Фото до статті Як зареєструватись та поспілкуватись з чат-ботом Bing AI?

Компанія Microsoft стверджує, що Bing AI – це “новий день в пошуку”, і, якщо глибоко проаналізувати, то вона має рацію. Пошук в Інтернеті залишався практично незмінним протягом більше двох десятиліть. За цей час кількість сайтів збільшилась в тисячі разів. З такою кількістю інформації навіть пошуковим системам важко справлятися. Сайти налаштовують фільтри, і все ж це не допомагає – обсяг інформації росте як на дріжджах.

Але проблема не тільки в обсязі даних, але й у якості видачі. За даними самої Microsoft, близько 4 з 10 користувачів натискають на пошукові посилання і відразу ж повертаються в пошукову систему. Причина банальна – система не надає людям те, що вони шукають. Отже, користувачам потрібен помічник, щоб обробити існуючий в Інтернеті масив інформації. Bing прагне задовольнити цю потребу, надаючи можливість пошуку на основі свого чат-бота.

Що таке чат-бот Bing AI і чим він відрізняється від ChatGPT?

Чат-бот Bing AI – це нова функція пошукової системи Bing, яка дозволяє спілкуватися з штучним інтелектом на різні теми. Чат-бот Bing AI використовує технологію ChatGPT, яка базується на потужному моделюванні мови від OpenAI.

Ви можете обговорювати з чат-ботом різні теми, наприклад, новини, погоду, спорт, мистецтво, науку і т.д. Чат-бот також може писати код на різних мовах програмування, розповідати жарти і вірші або грати в ігри з вами.

Bing – інноваційний чат-бот, який може розуміти запити довжиною до 1000 символів на більш ніж 100 мовах, включаючи українську. Bing AI працює за допомогою складання статей або посібників на тему, яка цікавить користувача. Наприклад, якщо користувач шукає інформацію про відпочинок у Карпатах, Bing покаже відповідні витяги зі статей у вигляді персоналізованого гіда. Цей гід буде містити інформацію про маршрути, готелі, кав’ярні, ресторани, екскурсії та інші деталі, які будуть корисні для тих, хто планує відпочивати серед прекрасної української природи.

Якщо користувач шукає інформацію про конкретну дієту, чат-бот врахує його вимоги і надасть рецепти, які виключають небажані інгредієнти, а також дані про калорійність продуктів та бажаний час прийому їжі.

Чат-бот Bing переглядає доступну в мережі інформацію та відсіює ту, яка не має жодного інтересу для користувача. На виході отримуємо персоналізований матеріал, в якому зібрано все найважливіше та корисне.

Варто зауважити, що чат-бот Bing дотримується авторського права, вказуючи на джерело кожного фрагмента тексту або факту. Bing – це незамінний помічник у пошуку та зборі інформації для всіх користувачів, які шукають персоналізований та якісний контент.

Як користуватися Bing AI в Україні?

Щоб поспілкуватись із Bing AI, запустіть браузер Edge від Microsoft.

Увійдіть у свій обліковий запис Microsoft або створіть новий за допомогою e-mail.

Перейдіть за посиланням: НОВИЙ Bing https://www.bing.com/new та розпочніть спілкування зі штучним інтелектом.

Щодо відмінностей між Bing AI та ChatGPT, на перший погляд, Bing AI шукає інформацію в Інтернеті, а ChatGPT – ні. Принаймні, «старий» чат не вказує джерел своїх знань. Крім того, ChatGPT доступний в будь-якому браузері, тоді як Bing AI можна використовувати лише у браузері Edge від Microsoft. Завдяки розширенням, ChatGPT виглядає більш сучасним інструментом, однак, можливо, ми просто ще не все знаємо про новий інструмент від Microsoft.

Наразі, обмеження для роботи з чат-ботом Microsoft – 5 повідомлень за один сеанс і 50 повідомлень від бота на день. Чи зміниться це в майбутньому? Час покаже. Також слід зазначити, що Bing AI дотримується авторського права, вказуючи на джерело кожного фрагменту тексту чи факту.

Підпишіться на новини про штучний інтелект!

Ви будете отримувати від нас листи раз на тиждень.
Політика конфіденційності
Поширте цю статтю у соцмережах:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору