Сині верифікаційні позначки з’являться у Gmail

Сині верифікаційні галочки з'являться у Gmail

Сині верифікаційні позначки – це нова функція від Google, яка допоможе користувачам відрізнити справжніх відправників від імітаторів. Тепер поряд з іменами відправників у Gmail будуть з’являтися сині галочки. Що це означає для нас, користувачів електронної пошти?

Як працює верифікація в Gmail?

Спочатку треба згадати про функцію BIMI (Brand Indicators for Message Identification), яка була запроваджена у 2021 році. Вона дозволяє відправникам використовувати свій брендовий логотип як аватар у електронних листах. Але для цього вони мають пройти надійну аутентифікацію і підтвердити свій логотип. Тепер поряд з іменами таких відправників буде з’являтися синя галочка.

Чому це важливо?

Ця нова функція допоможе нам краще орієнтуватися в електронній пошті. Ми зможемо легше відрізнити справжні повідомлення від спаму чи листів від імітаторів. Наприклад, якщо ви отримаєте лист від вашого банку, то синя галочка поряд з іменем відправника буде гарантом того, що лист насправді від нього, а не від шахраїв.

Сині галочки на інших платформах та у Twitter

Сині верифікаційні позначки вже використовуються на таких платформах, як Twitter, YouTube, Pinterest, TikTok та інших. Протягом кількох місяців вони потрапляли в заголовки новин, в основному через непорозуміння на Twitter, яке почалося, коли соціальна мережа Елона Маска почала продавати верифікацію. Минулого тижня Twitter вирішив остаточно позбутися старих синіх галочок, але на початку цього тижня вони тимчасово з’явилися знову через помилку, коли користувачі оновлювали свої профілі.

Сині верифікаційні галочки у Twitter

Звичайно, підтверджуючі відмітки – це не лише концепція Twitter, оскільки YouTube, Pinterest, TikTok та багато інших цифрових платформ мають якусь форму верифікації. У березні Meta взяла приклад з Маска та запустила платні підтверджуючі відмітки, і навіть LinkedIn нещодавно представив значки верифікації.

Заключення

Сині верифікаційні позначки в Gmail – це крок вперед у безпеці електронної пошти. З їх допомогою ми зможемо бути впевненими у справжності повідомлень, які отримуємо, і легше відрізняти їх від спаму або листів від шахраїв. Завдяки цій новій функції наша робота з електронною поштою стане зручнішою та безпечнішою.

Сині позначки будуть впроваджені у Gmail починаючи з сьогодні, і їх можна буде побачити як на робочих аккаунтах Workspace, так і на особистих облікових записах Google. Тому зверніть увагу на ці нові сині галочки поряд з іменами відправників у вашій електронній пошті, адже вони допоможуть вам працювати з повідомленнями ефективніше і безпечніше.

Підпишіться на новини про штучний інтелект!

Ви будете отримувати від нас листи раз на тиждень.
Політика конфіденційності
Поширте цю статтю у соцмережах:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору