Як зберігати актуальність в якості Full-Time Data Scientist?

Як підтримувати актуальність в ніші Data Scientist та AI

Data Science (Наука про данні) продовжує стрімко розвиватись, але як у всіх інших галузях, важливо бути в курсі останніх тенденцій, щоб залишатись конкурентоспроможним. Якщо ви – повноцінний Data Scientist, то ви точно знаєте, що уникнути цієї проблеми не так просто. На щастя, існує безліч ресурсів, які можуть допомогти вам залишатись в курсі останніх тенденцій AI.

У цій статті ви дізнаєтесь про стратегії, які допоможуть вам бути в курсі новин.

Читайте блоги інших команд з Data Science

Один з найкращих способів залишатися в курсі останніх тенденцій в AI і Data Science – це читати блоги інших команд з Data Science. Багато компаній з Data Science мають власні блоги, які можуть допомогти Вам зрозуміти, як Data Science використовується в реальному житті для вирішення різних проблем. Найкраще в цьому плані – блоги компаній, які Вам цікаві або корисні в професійному плані. Наприклад, блоги NetflixTripadvisorDuolingoMeta та Spotify дуже корисні, оскільки вони дуже практичні.

Почніть писати свій власний блог

Саме час почати писати свій власний блог: він допоможе Вам зрозуміти AI і Data Science більш детально, а також допоможе позбавитися від проблем з пам’яттю. Публікація належних записів – чудовий спосіб не тільки збільшити свою експертизу в AI і Data Science, але й залучити більше людей до обговорення цих тем. Крім того, це може допомогти Вам спілкуватися зі співробітниками, партнерами та клієнтами, а також знайти нові можливості для розвитку.

Через те, що AI і Data Science постійно розвиваються, Ваш власний блог може допомогти Вам виявити нові тенденції, вчитися новим речам і практикуватися у написанні професійних статей. Основний плюс написання власного блогу – це те, що Ви можете ділитися своїм досвідом і знаннями з іншими людьми, що надихне читачів і допоможе вам заявити про себе у професійному світі.

Також, написання статей для власного блогу допоможе Вам зрозуміти AI і Data Science не лише в теорії, але й в практиці. Наприклад, Ви можете досліджувати нові бібліотеки, алгоритми та методи на власних даних або користуватися підходами, що були використані у Ваших проектах.

Писати свій блог – це весело і корисно, тому нехай Ваш власний блог допомагає Вам вчитися нових речей, розкривати ідеї та допомагати іншим прогресувати.

Як залишатися в курсі останніх трендів AI як повноцінний Data Scientist?

Науковці даних повинні залишатися в курсі нових технологій, щоб успішно виконувати свою роботу. Оскільки область штучного інтелекту постійно змінюється, дуже важливо бути в курсі новин, щоби знати про останні тренди та ідеї. Слідкуйте за репозиторієм ML Papers of the week на GitHub – Ви можете знайти найкращі статті, серед яких є новітні розробки та оновлення алгоритмів такі як:  TLDR AI Newsletter, The Download by MIT Technology та The Batch by DeepLearning.AI, GitHub repo.

Слідкуйте за AI-експертами в Twitter

Twitter може стати чудовим ресурсом для знаходження останніх новин та трендів у світі штучного інтелекту. Слідкуйте за експертами в галузі AI та вчиться у найкращих у сфері. Через Twitter можна отримувати важливу інформацію про нові відкриття та стартапи у цій галузі. Можливість знайомитись з іншими експертами в галузі та допомогти один одному є безцінним ресурсом.

Люди, які публікують на Twitter, зазвичай знаходяться в центрі подій і мають доступ до останніх новин та розробок у своїй області. Відслідковуючи цих людей на Twitter, ви можете дізнатися про нові статті та дослідження з важливими проміжками, що в рази зменшують обсяг інформації, необхідне для зрозуміння галузі.

Прикладами корисних акаунтів, які можна слідкувати, є DAIR.AI on Twitter, Yann LeCunTimnit GebruGeoffrey HintonAndrew Ng, Christopher Manning, Chris AlbonJay Alammar та Cassie Kozyrkof. Підписавшись на такі акаунти, ви зможете знайти дуже корисну та мотиваційну інформацію для роботи, яка дозволить підтримувати ваші знання в найкращому стані.

Отримуючи оновлення через Twitter, ви не тільки залишаєтеся в курсі останніх подій, але також входите в спільноту тих, що займаються розвитком AI та Machine Learning.

Підписуйтеся на канали Data Science на YouTube

YouTube може бути важливим ресурсом для отримання новин та інформації про AI та Machine Learning. На YouTube можна знайти відео про те, як програмісти використовують штучний інтелект і машинне навчання для створення різних систем та програм. Багато видавництв та компаній почали розміщувати відео, щоб вчити людей тому, як використовувати AI у своїх проектах.

Спільнота Data Science на YouTube розвивається дуже швидко, і на каналах з’являються нові відео кожен день. Ви можете підписатися на такі канали, на яких ви щодня зможете знайти корисну інформацію про найостанніші технології в галузі AI та Machine Learning: StatQuest with Josh Starmer, Two Minute Papers та 3Blue1Brown.

Підписка на канали Data Science виконає багато роботи за вас. Крім того, відео можна легко переглядати і взаємодіяти з іншими користувачами шляхом коментування та лайків у відеороликах. Навіть якщо ви не зможете дивитися відео в режимі реального часу, завжди можна повернутися до пошуку на YouTube з позначкою «Data Science» та знайти відповідне відео, щоб доповнити свої знання.

Скористайтеся можливостями, які надає YouTube для вивчення того, як прикладні програми та інтелектуальні рішення були створені на AI та Machine Learning. Це може допомогти розвивати ваші бізнес-навички та допомогти підтримувати ваші знання в цій галузі.

Переглядайте вебінари та ланч-енд-лернінги

Онлайн вебінари та курси, що проводяться лідерами ринку штучного інтелекту, можуть бути чудовими джерелами знань та новин у галузі AI та Machine Learning. Вони можуть допомогти не тільки вивчити нові технології, а й дізнатися про нові тренди та розробки в цій галузі: Google та AWS – найпопулярніші серед них.

Багато провідних університетів та компаній проводять онлайн-курси та вебінари, де вони діляться своїми знаннями та досвідом у галузі штучного інтелекту. Такі курси можуть бути дуже корисними для втілення нових досліджень та розробок, уроків і програм.

Ланч-енд-лернінги, або організовані курси для підготовки, є корисними для тих, хто займається розробкою AI-проектів. Вони допомагають збільшити продуктивність та ефективність роботи, а здійснення їх дистанційно переробило часові та географічні обмеження.

Варто зазначити, що доступ до таких вебінарів може бути рідкісним у більшості регіонів. Важливо підписатися на розсилки та моніторинг на сайтах провідних університетів та компаній для першенства в зборі актуальної інформації.

Висновки

Миттєвість та досяжність новин – ось два основні фактори, які потрібні Data Scientist для того, щоб не тільки знати про найбільш актуальні тенденції в галузі AI, але й стежити за ними. Рекомендується користуватися різними інструментами та ресурсами, які можуть допомогти зберігати відповідність та продуктивність, такі як блоги, розсилки новин і заходи, пов’язані з конференціями та вебінари.

У своїй роботі з AI, як і у будь-якій іншій сфері роботи Data Scientist, важливо залишатися оновленим та знати, що нового в галузі. Це забезпечить досягнення нових цілей та більш ефективну роботу відповідно до змін зовнішнього середовища.

Незалежно від того, які інструменти ви використовуєте, головне – ви повинні знати, що якщо ви хочете бути успішним в галузі AI, ви не можете просто зупинятися на досягнутому. Потрібно безперервно працювати в напрямку покращення своїх знань та навичок.

У кінці кінців, важливо розуміти, що рейс Data Scientist ніколи не закінчиться. Технології AI надихають на безмежні можливості, і наша робота не закінчується ніколи.

Джерело: https://towardsdatascience.com/how-i-stay-up-to-date-with-the-latest-ai-trends-as-a-full-time-data-scientist-1e535dd0cd79?source=rss—-7f60cf5620c9—4

Підпишіться на новини про штучний інтелект!

Ви будете отримувати від нас листи раз на тиждень.
Політика конфіденційності
Поширте цю статтю у соцмережах:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору