Плагіни в ChatGPT скоро зникнуть

Плагіни в ChatGPT скоро зникнуть

OpenAI оголосила про припинення бета-версії плагінів ChatGPT, покладаючи початок новій ері розвитку GPT (Generative Pre-trained Transformers) та GPT Store. Це рішення відображає стратегічний перехід від плагінів до більш універсальних та інтегрованих рішень, що відкриває нові можливості для користувачів та розробників.

Ось що пишуть розробники на офіційному сайті:

Дякуємо за використання плагінів ChatGPT. Ми отримали відгуки від інших користувачів, таких як ви, і використали їх для створення GPT. На основі прийняття GPT як користувачами, так і розробниками, ми вирішили згорнути бета-версію плагіна.

Створення нових розмов за допомогою плагінів буде вимкнено 19 березня 2024 року. Користувачі зможуть продовжувати існуючі розмови з плагінами до 9 квітня 2024 року.

Під час бета-тестування плагінів у магазині було доступно трохи більше 1 000 плагінів. GPT Store вже налічує сотні тисяч GPT-файлів, розподілених за такими категоріями, як письмо, продуктивність, програмування, освіта тощо. Ми сподіваємося, що ви так само схвильовані майбутнім GPT, як і ми. Це тільки початок, і у нас попереду ще багато цікавого!

Коли магазин плагінів буде недоступний?

19 березня 2024 року ви більше не зможете встановлювати нові плагіни або створювати нові розмови з існуючими плагінами.

Що станеться з розмовами, які я створив з різними плагінами?

19 березня 2024 року ми припинимо створення нових розмов з плагінами, але ви зможете продовжувати існуючі розмови до 9 квітня 2024 року.

Як дізнатися, чи плагін, який я використовував, має GPT?

У магазині GPT є функція пошуку, яка дозволяє шукати назву або інші дані про плагін, який ви використовували.

Чому ви закриваєте бета-версію плагіна?

Із запуском GPT-файлів і магазину GPT ми змогли зробити багато поліпшень, про які просили користувачі плагінів. Тепер GPT-файли мають повний паритет функцій (на додаток до багатьох нових функцій) з плагінами.

Де я можу дізнатися більше про створення GPT?

У нас є документація зі створення GPT, а також додаткова технічна документація для розробників, які створюють GPT.

Першоджерело: https://help.openai.com/en/articles/8988022-winding-down-the-chatgpt-plugins-beta

Наші думки та поради

Особисто ми засмучені цим рішення. Нам було зручно користуватися саме готовими плагінами. Про самі корисні ми писали в цій статті Огляд плагінів ChatGPT. Можете скористатися нагодою та протестувати їх. Бо скоро вони будуть недоступні.

Також у нас є стаття про ці самі GPTs “Що таке GPTs, які готові моделі вже існують і де їх шукати?“. Пропонуємо ознайомитись з неї також.

Підпишіться на новини про штучний інтелект!

Ви будете отримувати від нас листи раз на тиждень.
Політика конфіденційності
Поширте цю статтю у соцмережах:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору