Найкращі сайти та розширення із промптами для ChatGPT

Найкращі сайти та розширення із промптами для ChatGPT

ChatGPT – це потужний інструмент, який може використовуватися для різних цілей, але іноді може бути складно придумати хороші промпти. Ось де в пригоді стають сайти та розширення із промптами. Ми зібрали на наш погляд самі кращі ресурси, де можна знайти цікаві, корисні та оригінальні запити до чату ГПТ.

До речі, ми нещодавно писали велику статтю про те “Як професійно писати промпти до ChatGPT?“. Якщо ви її ще не читали, то радимо це зробити. А тепер огляд популярних сервісів, де зібрані круті запити до чату ГПТ.

FlowGPT

flowgpt

FlowGPT – це платформа, яка пропонує велику бібліотеку промптів для ChatGPT, завантажених спільнотою FlowGPT. На цій потужній платформі можна користуватися вже звичними функціями штучного інтелекту (генерація тексту, переклад) а також створювати власні чат-боти. Багато функцій доступно безкоштовно. Але за деякі корисні доведеться заплатити.

Віртуальні токени у flowgpt

 

 

GreatAIPrompts

GreatAIPrompts

Great Ai Prompts – це веб-сайт, який пропонує широкий спектр промтів для ChatGPT та інших генеративних мовних моделей. Заснований сайт у 2023 році Мукунд Капуром.

Ось деякі ключові особливості GreatAIPrompts:

 • Великий вибір промтів: GreatAIPrompts пропонує тисячі промтів для ChatGPT, організованих за категоріями, такими як “Історія”, “Наука”, “Філософія”, “Творчість” та багато іншого.
 • Простий у використанні: GreatAIPrompts пропонує простий у використанні інтерфейс, який дозволяє вам легко знаходити та використовувати промпти.
 • Можливість створення власних промтів: Ви можете створювати власні промпти та ділитися ними з іншими користувачами.
 • Безкоштовно: GreatAIPrompts можна використовувати безкоштовно.

Writesonic

Writesonic

Writesonic – це платформа, яка використовує штучний інтелект для генерації текстів. Вона пропонує широкий спектр інструментів для створення контенту (статті, рекламні оголошення, пости в соціальних мережах, SEO-тексти, електронні листи, сценарії, відео, музика). 

На цьому сайті є стаття де зібрано більше 215 промптів для ChatGPT, які можна використовувати для різних цілей, включно з маркетингом, створенням контенту, SEO та багато іншого.

Awesome Gpt prompts

Awesomegptprompts

Awesome Gpt prompts – це веб-сайт, який пропонує широкий спектр підказок для ChatGPT. Ці підказки можуть допомогти вам використовувати ChatGPT більш ефективно та творчо.

Ось деякі з категорій підказок, які ви можете знайти на awesomegptprompts:

 • Кодування
 • Наука
 • Історія
 • Філософія
 • Мистецтво
 • Музика
 • Література
 • Гумор
 • Ігри
 • І багато іншого!

Chatgpt Prompt

ChatGPT Prompt Library

Chatgpt Prompt – це безкоштовне розширення для Chrome, яке надає вам велику бібліотеку промптів для ChatGPT. На момент написання статті в цьому плагіні просто зібрано 150 промптів.

Якщо чесно не бачимо сенсу встановлювати окреме розширення, яке займає місця на панелі браузера Chrome. Ну і рейтинг 3,7 в магазині плагинів теж про щось говорить.

Висновок

У сучасному світі, де темпи технологічного розвитку стрімко зростають, вивчення нових технологій стає не просто опцією, а й життєвою необхідністю. Штучний інтелект (ШІ) – одна з найдинамічніших галузей, яка вже зараз значно впливає на всі сфери життя, від роботи до розваг. Опанування знаннями та навичками в цій сфері може суттєво покращити якість життя людей у багатьох аспектах.

Ми будемо постійно оновлювати цю статтю, додаючи нові сайти та розширення з промптами для ChatGPT, а також оновлюючи інформацію про вже представлені ресурси. Тому, щоб нічого не пропустити, рекомендуємо вам підписатися на нашу розсилку або додати цю статтю в закладки.

Підпишіться на новини про штучний інтелект!

Ви будете отримувати від нас листи раз на тиждень.
Політика конфіденційності
Поширте цю статтю у соцмережах:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху