5 способів доступу до GPT-4 безкоштовно

Як користуватись AI моделлю GPT-4 безкоштовно?

Нещодавно компанія OpenAI випустила нову модель ChatGPT, GPT-4. Зазвичай GPTChat працює завдяки моделі GPT-3.5. В чому різниця між моделями GPT-3.5 та GPT-4, ми написали у статті: “GPT-4: що це таке і які переваги?”. Нова потужна модель GPT-4 вміє обробляти текст та зображення, надає відповіді на найскладніші запитання, враховує контекст великого діалогу і багато іншого. Доступ до неї коштує 20 доларів на місяць. І відразу ж постає питання: як скористатися GPT-4 безкоштовно?

В цій статті ми розглянемо 5 способів отримати доступ до GPT-4 абсолютно безкоштовно! Кажуть, що аналогів gptchat не існує, але є сервіси, які використовують модель ChatGPT-4. Ви можете називати їх “аналоги чату gpt від OpenAI”, а ми назвали “5 способів поспілкуватись із GPT-4”.

5 способів отримати доступ до GPT-4 безкоштовно

  1. Forefront AI – це платформа для спілкування, яка використовує GPT-4. Вона дозволяє вам створити власного персонажа – вигаданого чи справжнього – і спілкуватися з ним. Це може бути знаменитість, історична особистість або навіть ви самі! Після реєстрації ви обираєте персонажа та починаєте чат. Якщо ви забажаєте, то зможете переключитися між моделями GPT-3.5 і GPT-4 одним кліком.
  1. CHAT-with-gpt4 – це веб-додаток на платформі Face Embrace. Він підключений до OpenAI API і дозволяє вам спробувати GPT-4 безкоштовно. Через велику кількість користувачів відповідь може трохи затриматися, але якщо ви терплячі – ви отримаєте відповідь!
  2. Bing AI – цей метод доступу до GPT-4 пов’язаний з використанням браузера Microsoft Edge. Для початку, вам потрібно завантажити та встановити цей браузер. Після встановлення Edge, ви отримаєте можливість використовувати GPT-4 прямо на будь-якому веб-сайті. Це може бути корисно, наприклад, при написанні електронних листів, блогів чи нотаток – GPT-4 стане вашим особистим помічником, який допоможе вам у виконанні цих завдань. Ще одним бонусом є інтеграція з чатом Bing AI. Це може бути весело та корисно для тренування ваших навичок спілкування або навіть для того, щоб провести час весело і з користю.
  3. Hugging Face – це відомий ресурс в галузі AI, який надає багато моделей безкоштовно. Вони планують додати GPT-4 в майбутньому. Поки що немає конкретних дат, але це варто слідкувати.
  4. OpenAI Playground – це офіційна платформа від OpenAI, де ви можете спробувати різні моделі, включаючи GPT-4. Вони регулярно проводять акції, під час яких ви можете отримати безкоштовний доступ.

Ці 5 способів дозволять вам спробувати GPT-4 безкоштовно. Проте, майте на увазі, що вони можуть мати обмеження або трохи повільну відповідь через високу кількість користувачів. Але це не зіпсує вашого досвіду з GPT-4. Насолоджуйтесь!

Бонуси

Існує ще дві платформи, які раніше надавали безкоштовний доступ до GPT-4, але зараз вони пропонують обмежений доступ. Це Ora.ai та Poe.

  1. Poe – це платформа, яка дозволяє користувачам експериментувати з новітніми моделями чат-ботів. Вона навіть дає можливість створити свого власного персоналізованого бота. Раніше тут був безкоштовний доступ до GPT-4, ChatGPT, Claude, Sage, Neevaai та Dragonfly.
  2. Ora.sh – унікальна платформа, яка пропонує не лише персоналізований чат-досвід, а й дозволяє користувачам генерувати високоякісні зображення. Крім того, платформа надає доступ до понад 350 000 ботів, створених користувачами ORA.

Висновки

Штучний інтелект все більше проникає в наше життя, а моделі, подібні до GPT-4, відкривають нові можливості для використання AI в найрізноманітніших сферах. Від розмовних чат-ботів до генерації зображень та тексту, ці потужні інструменти змінюють те, як ми взаємодіємо з технологіями.

У цій статті ми розглянули п’ять способів, якими ви можете безкоштовно спробувати GPT-4. Від платформ, таких як Forefront AI, CHAT-with-gpt4 та Microsoft Bing, до Poe та Ora.sh, є багато варіантів для випробування цієї неймовірної технології. Проте, важливо пам’ятати, що деякі з цих платформ надають обмежений безкоштовний доступ.

Досвід з GPT-4 може бути захоплюючим, особливо якщо ви зацікавлені в AI або машинному навчанні. Завдяки цим платформам кожен може випробувати цю нову технологію та побачити, як вона може вплинути на наше майбутнє.

Дякую за читання, і сподіваюсь, що ви знайдете цю інформацію корисною. Не забувайте ділитися своїм досвідом з GPT-4 в коментарях!

Підпишіться на новини про штучний інтелект!

Ви будете отримувати від нас листи раз на тиждень.
Політика конфіденційності
Поширте цю статтю у соцмережах:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору