ChatGPT отримав доступ до мережі!

OpenAI відкрив ChatGPT доступ до мережі Інтернет

Новітні технології дуже швидко розвиваються, захоплюючі оновлення і покращення перетворюють наші можливості взаємодії з AI кожного дня. Сьогодні наша увага зосереджена на останньому оновленні від OpenAI для чат-бота ChatGPT, яке надає йому можливість переглядати Інтернет.

Що таке ChatGPT і що він робив раніше

ChatGPT – це потужний чат-бот, створений OpenAI, який використовує передові технології машинного навчання для обміну текстовими повідомленнями з користувачами. Заснований на моделі GPT (Generative Pretrained Transformer), ChatGPT здатен генерувати відповіді на запити користувачів, використовуючи інформацію, яку він “навчився” під час тренування. Його база данних була обмежена матеріалами до 2021 року. Однак, останнє оновлення дало йому можливості шукати актуальну інформацію в Інтернеті.

Що нового: доступ до інтернету

Нововведення, про яке ми говоримо сьогодні, полягає в тому, що ChatGPT тепер може отримувати доступ до мережі. Це означає, що він може шукати інформацію в Інтернеті, що дозволяє йому відповідати на запити користувачів більш повно і точно.

Як це працює?

Це оновлення було впроваджено за допомогою введення нової функції – плагіни. Плагіни дозволяють розробникам створювати додатки для ChatGPT, які можуть бути увімкнуті або вимкнені за потреби. Деякі з цих плагінів дозволяють ChatGPT підключатися до веб-сервісів, зокрема до браузера. Плагін браузера може виконувати пошукові запити в Інтернеті і цитувати джерела в відповідях, подібно до пошукового движка Bing.

Як увімкнути нову функцію?

Для того, щоб увімкнути нову функцію браузера в ChatGPT, вам потрібно зайти в налаштування свого облікового запису ChatGPT Plus. Вкладка “Beta features” містить опцію “Web browsing”, яку ви можете активувати.

ChatGPT Settings - як увімкнути доступ до мережі

Під час запуску нового чату, у користувачів GPTPlus є перемикач – модель GPT-3.5 або GPT-4, тепер у розділі GPT-4 з’явився ще варіант Browsing. Достатньо обрати його, щоб поспілкуватись з чатом ГПТ, що має доступ до мережі Інтернет.

Після активації ви зможете отримувати інформацію в режимі реального часу під час своїх чат-сесій.

Обмеження та перспективи

Важливо відзначити, що функція браузера в ChatGPT наразі доступна обмеженому числу розробників та користувачів ChatGPT Plus, і вона буде поширена ширше, коли будуть вирішені деякі проблеми.

Висновки

Це оновлення є важливим кроком в розвитку штучного інтелекту. Доступ до інтернету вChatGPT дозволяє моделі стати ще більш корисною і інформативною для користувачів. Ми з нетерпінням чекаємо на подальші оновлення від OpenAI та на те, як вони змінять наш взаємодію з штучним інтелектом.

Хоча ця нова функція відкриває нові можливості, важливо зазначити, що вона також має свої обмеження. Наприклад, браузерний плагін обмежений виконанням GET-запитів, що знижує (але не виключає) деякі класи ризиків безпеки. Це означає, що плагін може використовуватися для отримання інформації, але не підтримує “транзакційні” операції, такі як надсилання форм, які мають більше ризиків безпеки​1​.

Незважаючи на це, перспективи для ChatGPT з новим доступом до інтернету виглядають обіцяючими. З впровадженням цієї функції користувачі тепер можуть отримувати більш актуальну інформацію, що робить його ще кориснішим інструментом для отримання відповідей на їхні запити.

У подальшому ми можемо очікувати, що OpenAI та інші розробники продовжать розширювати можливості ChatGPT і інших AI моделей. Хто знає, можливо, в майбутньому AI зможе виконувати ще більше складних завдань, які наразі виконують люди.

У світі штучного інтелекту завжди щось нове і захоплююче, і ми з нетерпінням чекаємо на те, що нас чекає далі!

Підпишіться на новини про штучний інтелект!

Ви будете отримувати від нас листи раз на тиждень.
Політика конфіденційності
Поширте цю статтю у соцмережах:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору