Як зробити текст від ChatGPT унікальним за допомогою перефразування тексту

Як зробити текст від ChatGPT унікальним за допомогою перефразування тексту

Якщо ви запитаєте користувача мережі про найбільшу розробку десятиліття, швидше за все, він згадає ChatGPT . Причина в тому, що саме цей онлайн-інструмент має потужний штучний інтелект, щоб розуміти запити користувачів і надавати їм найрелевантніші відповіді.

Це означає, що нам з вами не потрібно витрачати час на пошуки чогось важливого в Інтернеті. Замість цього просто введіть запитання в ChatGPT і одразу отримайте відповідь. Переходити від сторінки до сторінки в пошуках саме того, що вам потрібно вже не треба.

Однак проблема полягає в тому, що ви не можете очікувати різноманітних результатів на свої запити. Оскільки це чат-бот , він не має здатності мислити як людський розум. Це означає, що у вас можуть виникнути проблеми з отриманням різних відповідей кожного разу, коли ви вводите запит.

Отже, яке рішення?

Перефразування — це корисна техніка, яка допомагає вам перетворити буденні відповіді ChatGPT на людські тексти. У цій статті ви дізнаєтесь про важливі стратегії перефразування, які дозволять вам максимально використати ChatGPT , не здаючись роботом.

Методи перефразування тексту ChatGPT вручну

Це деякі з справжніх і випробуваних методів, які можуть добре працювати, щоб перетворити створений ChatGPT вміст на текст, що звучить по-людськи.

1. Заміна синонімів

Першим прийомом, який стане в нагоді в цьому відношенні, є заміна синонімів. Одна з найбільш незручних речей у ChatGPT полягає в тому, що він постійно використовує одні й ті самі слова, через що вміст звучить буденно.

Люди, які знайомі з результатами ChatGPT, можуть легко визначити, що вибір слів є роботизованим. Щоб уникнути ситуації, ви можете перефразувати текст, використовуючи альтернативні слова для найбільш повторюваних слів.

2. Перебудова речень

Якщо ви хочете, щоб результат ChatGPT був на 100% унікальним, то зміна порядку речень може бути дуже корисною. Просто переставте абзаци та речення, але переконайтеся, що при цьому не змінюється контекст, інакше ви втратите основне значення.

Будьте пильні та переконайтеся, що зміна розташування речень не порушує загальну структуру тексту. Якщо ви вважаєте, що конкретне речення не має рухатися з місця, залиште його як є та пограйте з рештою речень.

3. Зміна точки зору

Тепер ви можете задатися питанням, як можна змінити перспективу певного тексту. Ну, вам не потрібно вносити якісь великі зміни. Замість цього просто внесіть тривіальні зміни, наприклад, замініть займенники, як-от «ти» на «я» або «ми». Це добре спрацює, щоб ваш вміст звучав природно, як написаний людиною.

4. Додавання або видалення деталей

Вам не обов’язково використовувати весь матеріал, отриманий від ChatGPT . Насправді багато деталей є зайвими, а це означає, що ваш вміст може добре працювати навіть без них. Ви можете видалити речення, які вважаєте зайвими або непотрібними.

Розглянемо короткий приклад. Припустімо, ChatGPT створив для вас статтю на 1300 слів на певну тему чи назву, але вам потрібно лише 1000 слів. Що це означає? Це означає, що ви можете сміливо видалити решту 300 слів, якщо вони непотрібні. Те, що ви вважаєте несуттєвим, можна легко прибрати на краще. Ви також можете додати індивідуальний підхід, коли відчуваєте, що чогось важливого не вистачає.

5. Зміна тону

Один із найкращих трюків, щоб ваш роботизований контент звучав як справжня людина, — це змінити його тону. Наприклад, усі ваші пасивні речення можна змінити на активні, щоб вони не були схожі на результат, отриманий через ChatGPT .

Не обмежуйтеся зміною пасивних речень на активні, але ви також можете подумати про те, щоб зробити навпаки.

Це були деякі з видатних прийомів, які можна використати, щоб перетворити вміст ChatGPT на симфонію, що звучить по-людськи. Однак переконайтеся, що ви не порушуєте зміст тексту та не видаляєте нічого важливого з нього, інакше ваші читачі можуть не зрозуміти основну думку.

Як перефразувати текст за допомогою онлайн-інструменту?

Ми розглянули техніка перефразування тексту вручну, тепер настав час показати вам, як це зробити за допомогою онлайн-інструментів. Мета таких сервісів – перефразування тексту, не порушуючи змісту та основної думки.

Крім того, онлайн-інструменти перефразування є найпростішим і найшвидшим рішенням для отримання високоякісного контенту за пару секунд.
Крім того, деякі інструменти перефразування є безкоштовними та дуже ефективними. Отже, якщо ви бажаєте перефразування тексту онлайн, тоді спробуйте Rephraser.

Приклад роботи Rephraser

Висновок

Якщо ви використовуєте ChatGPT для написання тексту, то вам слід переконатися, що контент, згенерований за допомогою цього конкретного інструменту, не звучить як створений роботом чи машиною. Причина в тому, що більшість людей не віддають перевагу читанню матеріалів, які містять повторювані речення, слова та фрази.

Перефразування працює як магічний засіб, щоб перетворити буденні речення на привабливі та добре написан, які цікаво читати кожному.

Ви можете або скористатися надійним онлайн-інструментом перефразування, або використати вищезазначені прийоми, щоб оновити свій вміст і максимально використати контент, створений машиною.

Однак завжди вибирайте правильний онлайн-інструмент перефразування, який може надати вам якісні результати, щоб ваш дорогоцінний час не був витрачений даремно.
Причина, чому автори зосереджуються на перефразуванні, полягає в тому, що це допомагає зробити ваш вміст природним і унікальним.

Підпишіться на новини про штучний інтелект!

Ви будете отримувати від нас листи раз на тиждень.
Політика конфіденційності
Поширте цю статтю у соцмережах:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору