Отримуйте від $200 до $20,000 за участь у тестуванні чату GPT

Фото до статті користувачам чату ГПТ платитимуть від 200 до 20000 доларів

Вірусний ChatGPT, створений американською компанією OpenAI, став об’єктом уваги для баг-хантерів з усього світу. Як заявляє Bloomberg, компанія запустила програму Bug Bounty, яка дозволяє зареєстрованим користувачам отримувати винагороду від 200 до 20 000 доларів за виявлення уразливостей, помилок або проблем безпеки в роботі чату GPT.

Такі програми не новина для сфери технологій, але OpenAI активно підтримує ідею прозорості та співпраці зі спільнотою баг-хантерів. Партнером компанії в цьому питанні стала платформа Bugcrowd, на якій користувачі зможуть звітувати про виявлені помилки в роботі ChatGPT.

За словами представників OpenAI, однією з головних причин запуску програми є бажання компанії знайти всі можливі помилки в своєму продукті та забезпечити його найвищий рівень безпеки. Програма Bug Bounty створена саме для того, щоб залучити до співпраці якомога більше експертів з усього світу та зробити ChatGPT максимально безпечним та функціональним.

Отже, якщо ви маєте досвід у виявленні помилок та уразливостей в роботі програмного забезпечення, запрошуємо вас приєднатися до програми Bug Bounty та заробити винагороду за виявлення помилок в  ChatGPT. Заради безпеки та зручності користувачів цей чат-бот має бути на найвищому рівні, тому ваш внесок у цю справу неоціненний. Долучайтесь до програми Bug Bounty вже зараз та допоможіть зробити ChatGPT ще кращим! Повідомити про помилки ви можете за посиланням: https://bugcrowd.com/openai.

Підпишіться на новини про штучний інтелект!

Ви будете отримувати від нас листи раз на тиждень.
Політика конфіденційності
Поширте цю статтю у соцмережах:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору